PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Klientów pytania.

Nie. Podana cena jest wyliczana na podstawie maksymalnej odległości, jaką musiemy przejechać w danym województwie, oraz przy maksymalnej liczbie godzin trwania imprezy.
Ostateczna cena jest zmniejszana na podstawie ustaleń z klientem, kiedy dowiadujemy się do jakiej miejscowości mamy dojachać i ile faktycznie godzin pracy klient oczekuje od naszych operatorów.

W cenie przyjazdu jest wliczony koszt transportu miniescape w obie strony, ewentualny nocleg operatorów, trzech przeszkolonych pracowników obsługi, montaż i demontaż konstrukcji, stałe prowadzenie gier przez maksymalnie 8 godzin dziennie każdego dnia imprezy.
Każdy box jest wymiarów 1,25m X 1,25m. Konstrukcja złożona z boxu operatora (1X1,25), oraz trzech boxów gier zajmuje zatem powierzchnię 1,25m X 4,75m, czyli niecałe 6m2.
Każda gra trwa maksymalnie 10 minut.
Obsługa naszych gier wymaga znajomości technologii miniescape. Na akcje wysyłamy przeszkolonych operatorów, z tego względu nie da rady zamówić naszego przyjazdu z własną obsługą.
Przez jeden scenariusz może w ciagu godziny przejść 10 graczy. Dysponując trzema scenariuszami jesteśmy więc w stanie w ciągu 8 godzin obsłużyć około 240 osób.
W chwili obecnej ta usługa nie jest przez nas udostępniona. Zaprojektowanie i zrealizowanie scenariusza jest procesem czasochłonnym i drogim, naszym zdaniem przekraczającym opłacalność. Jednak jeżeli cena nie gra roli, prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie.
Absolutnie nie. Gracze podczas imprezy korzystają z naszej atrakcji zeupełnie bezpłatnie.
Po wyjaśnieniu zasad technicznych i opisaniu fabuły gry, gracze zostają zamknięci w boxie, gdzie na każdej ze ścian znajduje się zagadka. Rozwiązanie ich wszystkich pozwala na wydostanie się na zewnątrz. Czas na to wynosi 10 minut.
Przygotowaliśmy dotychczas następujące historie: "Awaria Windy", "Pułapka na Wampiry" oraz "Mały Bunkier".
Nie, każdy box gry posiada swój własny, unikatowy scenariusz.
Jesteśmy w stanie przywieźć ze sobąod jednego do trzech unikatowych scenariuszy.
Jednego dnia możemy pozostać do dyspozycji gości Waszej imprezy do 8 godzin.

Maksymalny czas trwania imprezy to pięć dni. Nie ma fizycznej możliwości, żebyśmy się pojawili na dłużej.

W razie potrzeby pojawimy się w dowolnym miejscu w Polsce. Nie wyjeżdżamy poza granice kraju.

Oczywiście, jesteśmy skłonni przyjechać na zlecenie osoby prywatnej.

Niestety osoby niepełnosprawne nie mogą brać udziału w zabawie w minisach. Budki są zbyt małe, żeby je do takiej zabawy dostosować.
Na monitorach zamontowanych nad głowami graczy wyświetlamy wyniki gier poszczególnych graczy, oraz reklamy lokalnych firm z branży escape roomów, żeby nasi gracze wiedzieli dokąd mogą pójść, jeżeli im się ten rodzaj zabawy sposobał.
Podczas działania miniescape zużywają około 100W na godzinę. Czyli mniej więcej tyle, co żarówka wolframowa.

 

Owszem, ale dzieci poniżej 14 roku życia mogą wejść wyłącznie z osobą dorosłą.
Nasze gry są dostępne obecnie wyłącznie w języku polskim.
Dokonanie rezerwacji na nasz przyjazd jest możliwe najpóźniej 7 dni przed datąrozpoczęcia imprezy.
Oczywiście, każda umowa z nami wiąże się z wystawienieniem faktury - zarówno firmie, jak i osobie prywatnej. Nasza firma nie jest płatnikiem podatku VAT, zatem podane kwoty przyjazdu to wartości brutto.
Gracze nie mogą cierpieć na klaustrofobię, oraz zaburzenia psychiczne.
Oczywiście, każda gra odbywa się na czas, mierzony w punktach. Wyniki są wyświetlane na ekranie, lub mogą zostać podane przez obsługę. Zatem istnieje możliwość grywalizacji pomiędzy uczestnikami zabawy.
Jeżeli klient wyrazi takie życzenie możemy dla najlepszych graczy przeznaczyć nagrody. Mogą to być przedmioty przekazane przez klienta, lub dostarczone przez nas. W pakiecie posiadamy gry planszowe oraz oczywiście vouchery i kupony zniżkowe do lokalnych escape roomów stacjonarnych.
Podczas imprezy możemy na naszych monitorach wyświetlać logo klienta, hasło imprezy, lub dowolną przekazaną nam grafikę (na przemian z wynikami graczy). Możemy też rozdawać ulotki.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Odezwij się! Odpowiemy na wszystkie pytania.